05 – 12.09.2010

Niedziela – 05.09.2010. – XXIII Zwykła 

7.30 – + Jacek Pokrywa

9.00 – Za parafian, dobrodziejów i modlących się w naszym kościele (+ Tadeusz Przyłuski)

9.00 – + Aleksander Skoczylas

10.30 – + Bronisław Szlęk – z racji imienin

10.30 – + Władysław Kuś (greg.)

12.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Krystyna Kierznowska – 24. rocznica śmierci

19.30 – + Marian Szostak (greg.)

 

Poniedziałek – 06.09.2010.

7.00 – +Marian Szostak (greg.)

7.00 – w intencji córki Jadwigi – o szczęśliwą podróż

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – + Jan Larysz – 11. rocznica śmierci

18.00 – z okazji imienin Róży Kasprzyk – o zdrowie i opiekę Matki Bożej

18.00 – + Zbigniew Kopytko – w 9. rocznicę śmierci

 

Wtorek – 07.09.2010.

7.00 – + Józef – 21. rocznica śmierci i żona: Agnieszka oraz Barbara

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – + Jolanta Belowska – 10. rocznica śmierci

18.00 – + Henryk, Anatol

 

Środa – 08.09.2010. – święto Narodzenia NMP

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – + Antoni Warysz – 5. rocznica śmierci

7.00 – + Stanisław Kukuczka – 19. rocznica śmierci

18.00 – + Aleksander Olszowski – 33. rocznica śmierci

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

18.00 – + Antoni Tomera

 

Czwartek – 09.09.2010. – wspomnienie Bł. Anieli Salawy, dziewicy

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

7.00 – P r o p r i a (ks. Jacek K.)

18.00 – + Edward Żelazny – w 15. rocznicę śmierci

18.00 – + Jan i Józefa Kurek

18.00 – + Marian Szostak (greg.)

 

Piątek – 10.09.2010.

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

18.00 – W S P Ó L N A

18.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Szymona Balcarka

18.00 – + Władysław Józefczyk, Zofia Morowyk

 

Sobota – 11.09.2010.

7.00 – + Marian Szostak (greg.)

7.00 – + Władysław Kuś (greg.)

15.00 – ś l u b n a

16.00 – ś l u b n a

18.00 – ŻYWY RÓŻANIEC

18.00 – + Stefania – z racji urodzin oraz Andrzej Sroka

18.00 – + Antoni, Marian i Teofil

Niedziela – 12.09.2010. – XXIV Zwykła – Odpust Parafialny

7.30 – w intencji Ks. Jacka Kuziela CM – o zdrowie, opiekę Matki Bożej – od Karoliny

9.00 – W S P Ó L N A

9.00 – + Władysław Kuś (greg.)

10.30 – + Stanisław Lonka – 4. rocznica śmierci

10.30 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Witolda Wąsik, w

80. rocznicę urodzin

12.00 – SUMA ODPUSTOWA: za parafian, dobrodziejów i modlących się w

naszym kościele

18.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Ks. Jacka

Hareńczyka CM – od Karoliny

19.30 – + Marian Szostak (greg.)

 

UWAGA:

Zamawiających Msze Święte prosimy o wcześniejsze sprawdzenie zgodności daty, godziny, miejsca i intencji. Wszelkie niejasności prosimy zgłosić i wyjaśnić w dniach poprzedzających odprawienie danej Mszy Świętej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *